5 Dzień Otwarty WSSE w Krakowie

May 19, 2018

May 19, 2018

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie już po raz 5 organizuje swój Dzień Otwarty. W tym roku wspomagamy ją naszym Diabetobusem. Już dziś od godziny 10:00 do 14:00 mogą Państwo odwiedzić naszą mobilną klinikę cukrzycy, gdzie będziecie mogli bezpłatnie zbadać poziom cukru we krwi, ciśnienie tętnicze oraz uzyskać poradę od zdrowotnego edukatora społecznego. Dzień Otwarty ma charakter rodzinnego pikniku oraz zostanie zorganizowany na terenach zielonych należących do WSSE w Krakowie przy ul. Prądnickiej 76.

Oprócz Diabetobusa będziecie Państwo mogli skorzystać z przeglądu stomatologicznego, diagnostyki wad postawy, konsultacji dietetycznych z analizą składu ciała, badania stóp, gimnastyką z piłkami prowadzonej przez fizjoterapeutów oraz instruktażu samobadania piersi. Przewidziano również mnóstwo atrakcji dla najmłodszych!  Serdecznie zapraszamy!

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.