“Piękni i EKOzdrowi”

June 9, 2018

June 9, 2018

Dzisiaj w godzinach od 10:00-14:00 przeprowadzaliśmy badania cukru we krwi przy Zespole Szkół Specjalnych w Gliwicach. Braliśmy udział w Dniu Promocji Zdrowia i Urody “Piękni i EKOzdrowi”.

Była to już trzecia edycja imprezy prozdrowotnej o zasięgu miejskim skierowana do wszystkich mieszkańców Gliwic i okolic. W programie znalazł się bezpłatne konsultacje ze specjalistami: psychiatrą, seksuologiem, psychologami, psychoterapeutami, dietetykami oraz edukatorem diabetologicznym. Można było zasięgnąć porady fizjoterapeuty, wziąć udział w marszu nordic walking, wykonać badania słuchu i wzroku oraz odbyć konsultacje stomatologiczne. Po odbyciu zajęć z jogi można było wziąć udział w prelekcjach dotyczących zdrowego żywienia. Ważnym elementem imprezy były również zapisy do bazy dawców szpiku.

Prócz konsultacji medycznych, mieszkańcy Gliwic skorzystać mogli ze Strefy Urody, gdzie dostępny były zabiegi na ręce, peeling kawitacyjny, wizaż, stylizacja paznokci, zabiegi fryzjerskie oraz dermokonsultacje. Przewidziane był również liczne atrakcje dla dzieci, m.in zajęcia plastyczne oraz malowanie twarzy.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.